အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RS73F2ATTD8251D |
| LIXINC Part # | RS73F2ATTD8251D |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 8.25K OHM 0.5% 1/4W 0805 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RS73F2ATTD8251D PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 20 - May 24 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RS73F2ATTD8251D |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RS73 |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 8.25 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.5% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.25W, 1/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±25ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0805 (2012 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0805 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.024" (0.60mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RT0603CRD071K69L | RES SMD 1.69K OHM 1/10W 0603 | 926 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0603BKE10R2 | RES 10.2 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 977 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW020120K0FNEI | CRCW0201 200 20K 1% ET2 E3 | 832 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW0603866RDHTA | RES 866 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 911 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0201BRE0720KL | RES 20K OHM 0.1% 1/20W 0201 | 800 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73P2ETTD4422D | RES 44.2K OHM 0.5% 1/2W 1210 | 928 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ETTD3242C10 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 998 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0402BRE0711K8L | RES SMD 11.8KOHM 0.1% 1/16W 0402 | 878 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW1206887KFKEB | RES SMD 887K OHM 1% 1/4W 1206 | 867 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AA1210JR-0747RL | RES SMD 47 OHM 5% 1/2W 1210 | 874 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD53R0C10 | RES 53 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 801 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1ETTP7502D50 | RES 75K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 884 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| Y08500R04700F9W | RES 0.047 OHM 1/2W 2516 WIDE | 815 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10926 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06391 | $0.06391 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။