အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | CR1206-FX-8063ELF |
| LIXINC Part # | CR1206-FX-8063ELF |
| ထုတ်လုပ်သူ | J.W. Miller / Bourns |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 806K OHM 1% 1/4W 1206 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | CR1206-FX-8063ELF PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 12 - Apr 16 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | CR1206-FX-8063ELF |
| အမှတ်တံဆိပ်: | J.W. Miller / Bourns |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | J.W. Miller / Bourns |
| စီးရီး: | CR1206 |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 806 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.25W, 1/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 1206 (3216 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 1206 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.030" (0.75mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| ERJ-S1DF4701U | RES SMD 4.7K OHM 1% 3/4W 2010 | 968 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD1232C25 | RES 12.3K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 947 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD2372D25 | RES 23.7K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 864 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD2262F100 | RES 22.6K OHM 1% 1/4W 1206 | 982 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WSL2010R0140FBA | RES 0.014 OHM 1% 1/2W 2010 | 819 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H1HTTC11R8D | RES 11.8 OHM 0.5% 1/20W 0201 | 866 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-U01F5230C | RES 523 OHM 1% 1/20W 0201 SMD | 824 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ETTD8061A25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 804 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MMA0204MC1204FB300 | RES SMD 1.2M OHM 1% 0.4W MELF | 3356 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MMP100FRF33R | RES SMD 33 OHM 1% 1W MELF | 924 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD1041F100 | RES 1.04K OHM 1% 1/8W 0805 | 857 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD2492C10 | RES 24.9K OHM 0.25% 1/4W 1210 | 815 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG3216V-2701-B-T5 | RES SMD 2.7K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 800 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10910 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00869 | $0.00869 |
| 25000 | $0.00869 | $217.25 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။