အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RN73R2BTTD6800D50 |
| LIXINC Part # | RN73R2BTTD6800D50 |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 680 OHM 0.5% 1/4W 1206 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RN73R2BTTD6800D50 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RN73R2BTTD6800D50 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RN73R |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 680 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±0.5% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.25W, 1/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±50ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 1206 (3216 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 1206 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.028" (0.70mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RK73H1ERTTP46R4F | RES 46.4 OHM 1% 1/10W 0402 | 881 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW0201412KFKED | RES SMD 412K OHM 1% 1/20W 0201 | 887 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ETTD37R9F100 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 947 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT1206BRD07634RL | RES SMD 634 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 804 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD4271D50 | RES 4.27K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 859 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ATTD2201C10 | RES 2.2K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 957 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW080514R7FKTA | RES SMD 14.7 OHM 1% 1/8W 0805 | 855 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCS04024R12FKED | RES SMD 4.12 OHM 1% 1/5W 0402 | 898 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MMA02040C1501FA300 | RES 1.5K OHM 1% 2/5W MELF 0204 | 814 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERA-2VEB2940X | RES 294 OHM 0.1% 1/10W 0402 | 980 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0805BTC11R5 | RES 11.5 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 816 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1ETTP51R1F50 | RES 51.1 OHM 1% 1/16W 0402 | 809 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73G2BTTD8202C | RESISTOR THICK FILM 1206 | 1000 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10825 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10400 | $0.104 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။