အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | HVCB2010FDC2M00 |
| LIXINC Part # | HVCB2010FDC2M00 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Stackpole Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 2M OHM 1% 1W 2010 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | HVCB2010FDC2M00 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | HVCB2010FDC2M00 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Stackpole Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Stackpole Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | HVC |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 2 MOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 1W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | High Voltage, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±50ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 150°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 2010 (5025 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 2010 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.030" (0.76mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RN73R2BTTD1330F100 | RES 133 OHM 1% 1/4W 1206 | 886 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73F2ATTD1002C | RES 10K OHM 0.25% 1/4W 0805 | 862 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ATTD5172D25 | RES 51.7K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 812 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H2ARTTD10R7F | ANTI SULFURATION PRECISION CHIP | 956 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-P08F6202V | RES SMD 62 KOHM 1% 2/3W 1206 | 972 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73F2ATTD2703C | RES 270K OHM 0.25% 1/4W 0805 | 866 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0402DKE32K4 | RES 32.4K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 885 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW060398K8BHEA | RES 98.8K OHM 0.1% 1/8W 0603 | 843 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD43R7B25 | RES 43.7 OHM 0.1% 1/16W 0603 | 905 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD7963D25 | RES 796K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 998 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-P14D6980U | RES SMD 698 OHM 0.5% 1/2W 1210 | 954 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H2ATTD3901D | RES 3.9K OHM 0.5% 1/4W 0805 | 923 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RQ73C2B17K4BTD | RES 17.4 KOHMS 0.1% 0.4W 1206 | 9441 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 11299 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $5.68000 | $5.68 |
| 500 | $2.86941 | $1434.705 |
| 1000 | $2.70297 | $2702.97 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။