အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | CRCW06034K30FKEAHP |
| LIXINC Part # | CRCW06034K30FKEAHP |
| ထုတ်လုပ်သူ | Vishay / Dale |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 4.3K OHM 1% 1/3W 0603 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | CRCW06034K30FKEAHP PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | CRCW06034K30FKEAHP |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Vishay / Dale |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Vishay / Dale |
| စီးရီး: | CRCW-HP |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 4.3 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.333W, 1/3W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0603 (1608 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0603 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.022" (0.55mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| SMA-A0102BTNL470R | RES 470 OHM 0.1% 0.3W MELF 0102 | 6885 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WSL0805R2000FEA18 | RES 0.2 OHM 1% 1/4W 0805 | 888 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73C2A200KBTD | RES 200 KOHM 0.1% 1/10W 0805 | 848 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PHP00805H1801BBT1 | RES SMD 1.8K OHM 0.1% 5/8W 0805 | 882 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD61R2B50 | RES 61.2 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 897 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD7411C25 | RES 7.41K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 848 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD82R5D10 | RES 82.5 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 934 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ATTD3522D50 | RES 35.2K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 839 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1ETTP3010C50 | RES 301 OHM 0.25% 1/16W 0402 | 887 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW1206560KBYEA | RES 560K OHM 0.1% 2/5W 1206 | 903 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ESR25JZPF3904 | RES SMD 3.9M OHM 1% 2/3W 1210 | 1000 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73F2BTTD1821C | RES 1.82K OHM 0.25% 1/3W 1206 | 861 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H2ETTD26R1F | RES 26.1 OHM 1% 1/2W 1210 | 20329 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 14531 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.17000 | $0.17 |
| 5000 | $0.01843 | $92.15 |
| 10000 | $0.01720 | $172 |
| 25000 | $0.01634 | $408.5 |
| 50000 | $0.01601 | $800.5 |
| 125000 | $0.01591 | $1988.75 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။