အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | ESR10EZPJ114 |
| LIXINC Part # | ESR10EZPJ114 |
| ထုတ်လုပ်သူ | ROHM Semiconductor |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 110K OHM 5% 0.4W 0805 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | ESR10EZPJ114 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | ESR10EZPJ114 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | ROHM Semiconductor |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | ROHM Semiconductor |
| စီးရီး: | ESR |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 110 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±5% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.4W, 2/5W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±200ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0805 (2012 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0805 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.026" (0.65mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RCL1218931KFKEK | RES SMD 931K OHM 1W 1812 WIDE | 924 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73G2ATTD3832B | RES 38.3K OHM 0.1% 1/4W 0805 | 894 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0805BKE12K4 | RES 12.4K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 853 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW020186R6FNED | RES SMD 86.6 OHM 1% 1/20W 0201 | 5879 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RP73D2A22R1BTDF | RES SMD 22.1 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 912 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ATTD5561A25 | RES 5.56K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 820 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCP0505B68R0JET | RES SMD 68 OHM 5% 1.4W 0505 | 927 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-U0XF7873Y | RES 787K OHM 1% 1/32W 01005 | 824 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-U02F15R8X | RES 15.8 OHM 1% 1/10W 0402 SMD | 890 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ETTD2672F100 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 1000 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD5830D25 | RES 583 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 830 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF1206BTC7R68 | RES 7.68 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 814 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-L06UJ68MV | RES 0.068 OHM 5% 1/4W 0805 | 979 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10842 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01028 | $0.01028 |
| 5000 | $0.00982 | $49.1 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။