အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RMCF0201FT38R3 |
| LIXINC Part # | RMCF0201FT38R3 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Stackpole Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 38.3 OHM 1% 1/20W 0201 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RMCF0201FT38R3 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RMCF0201FT38R3 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Stackpole Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Stackpole Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RMCF |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 38.3 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.05W, 1/20W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | - |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±200ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 125°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0201 (0603 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0201 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.010" (0.26mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RT0805CRC073K09L | RES SMD 3.09KOHM 0.25% 1/8W 0805 | 938 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PLT1206Z1451LBTS | RES SMD 1.45KOHM 0.01% 0.4W 1206 | 816 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG1608P-3830-W-T1 | RES SMD 383 OHM 0.05% 1/10W 0603 | 892 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW1210182RFETA | RES 182 OHM 1% 1/3W 1210 | 950 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-6GEYJ244V | RES SMD 240K OHM 5% 1/8W 0805 | 38885 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1ETTP2201D10 | RES 2.2K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 978 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MMP100FRE66R5 | RES SMD 1% 1W MELF | 855 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RGT1608P-1331-B-T5 | RES 1.33 KOHM 0.1% 1/16W 0603 | 980 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PLT0603Z5170LBTS | RES SMD 517 OHM 0.01% 0.15W 0603 | 945 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-P03D2210V | RES SMD 221 OHM 0.5% 1/5W 0603 | 888 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD1491B25 | RES 1.49K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 834 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD2582B10 | RES 25.8K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 936 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WSC00021R500FEA | WSC0002 1.5 1% EA E3 | 897 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10851 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 10000 | $0.00277 | $27.7 |
| 30000 | $0.00244 | $73.2 |
| 50000 | $0.00223 | $111.5 |
| 100000 | $0.00219 | $219 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။