အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RC0603F2944CS |
| LIXINC Part # | RC0603F2944CS |
| ထုတ်လုပ်သူ | Samsung Electro-Mechanics |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 2.94M OHM 1% 1/20W 0201 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RC0603F2944CS PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RC0603F2944CS |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Samsung Electro-Mechanics |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Samsung Electro-Mechanics |
| စီးရီး: | RC |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 2.94 MOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.05W, 1/20W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±250ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 125°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0201 (0603 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0201 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.010" (0.25mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| ERJ-S02J205X | RES 2 M OHM 5% 1/10W 0402 SMD | 834 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| D55342K07B5E11RS3 | RES SMD 5.11K OHM 1% 1/4W 1206 | 1226 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PHP00603E2800BST1 | RES SMD 280 OHM 0.1% 3/8W 0603 | 839 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERA-6AEB1622V | RES 16.2K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 5913 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M55342M01B22E1RWSV | RES SMD 22.1K OHM 1% 1/20W 0502 | 934 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M55342E06B57B6RWS | RES SMD 57.6KOHM 0.1% 0.15W 0805 | 962 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERA-2VPB1371X | RES 1.37K OHM 0.1% 1/10W 0402 | 896 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF1206BTE280K | RES 280K OHM 0.1% 1/3W 1206 | 868 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCL122543K2FKEG | RES SMD 43.2K OHM 2W 2512 WIDE | 897 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ETTD2292A25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 836 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD1801A25 | RES 1.8K OHM 0.05% 1/16W 0603 | 882 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PHP00603E8560BST1 | RES SMD 856 OHM 0.1% 3/8W 0603 | 867 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SM2615JT2R00 | RES 2 OHM 5% 1W 2615 | 981 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10917 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00728 | $0.00728 |
| 150000 | $0.00232 | $348 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။