အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | M55342E06B57B6RWS |
| LIXINC Part # | M55342E06B57B6RWS |
| ထုတ်လုပ်သူ | Vishay / Dale |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 57.6KOHM 0.1% 0.15W 0805 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | M55342E06B57B6RWS PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | M55342E06B57B6RWS |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Vishay / Dale |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Vishay / Dale |
| စီးရီး: | Military, MIL-PRF-55342, RM0705 |
| အထုပ်: | Tray |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 57.6 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.15W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Military, Non-Inductive |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±25ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 150°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0805 (2012 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0705 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.033" (0.84mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | R (0.01%) |
| ERA-2VPB1371X | RES 1.37K OHM 0.1% 1/10W 0402 | 974 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF1206BTE280K | RES 280K OHM 0.1% 1/3W 1206 | 949 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCL122543K2FKEG | RES SMD 43.2K OHM 2W 2512 WIDE | 800 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ETTD2292A25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 982 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD1801A25 | RES 1.8K OHM 0.05% 1/16W 0603 | 912 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PHP00603E8560BST1 | RES SMD 856 OHM 0.1% 3/8W 0603 | 889 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SM2615JT2R00 | RES 2 OHM 5% 1W 2615 | 982 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73P2BTTD6040D | RES 604 OHM 0.5% 1/3W 1206 | 835 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73B2ERTTD333G | RES 33K OHM 2% 1/2W 1210 | 808 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73F2ATTD26R1F | RES 26.1 OHM 1% 1/4W 0805 | 824 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD7772F25 | RES 77.7K OHM 1% 1/16W 0603 | 868 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-S1TF3242U | RES SMD 32.4K OHM 1% 1W 2512 | 839 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1ETTP20R0F50 | RES 20 OHM 1% 1/16W 0402 | 864 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10883 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $10.47600 | $10.476 |
| 100 | $5.29200 | $529.2 |
| 1000 | $4.56750 | $4567.5 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။