အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | AT0805CRD073K74L |
| LIXINC Part # | AT0805CRD073K74L |
| ထုတ်လုပ်သူ | Yageo |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 3.74KOHM 0.25% 1/8W 0805 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | AT0805CRD073K74L PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | AT0805CRD073K74L |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Yageo |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Yageo |
| စီးရီး: | AT |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 3.74 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.25% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.125W, 1/8W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±25ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0805 (2012 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0805 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.024" (0.60mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RN73H2ETTD6340B50 | RES 634 OHM 0.1% 1/4W 1210 | 933 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0805DTC1K00 | RES 1K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 801 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ETTD3790F50 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 966 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD2080C10 | RES 208 OHM 0.25% 1/10W 0603 | 875 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW04026K04BEED | RES 6.04K OHM 0.1% 1/10W 0402 | 7012 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73P1JTTD1820F | RES 182 OHM 1% 1/3W 0603 | 858 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC0201FR-07681RL | RES SMD 681 OHM 1% 1/20W 0201 | 5635 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RGT1608P-5112-B-T5 | RES 51.1 KOHM 0.1% 1/16W 0603 | 966 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-S1TF1540U | RES SMD 154 OHM 1% 1W 2512 | 818 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD1450A10 | RES 145 OHM 0.05% 1/10W 0603 | 868 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0805WRE0720R5L | RES SMD 20.5 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 899 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD3000C25 | RES 300 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 801 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ATTD6040A25 | RES 604 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 991 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10997 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10764 | $0.10764 |
| 5000 | $0.10764 | $538.2 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။