အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | ERJ-U0XF2742Y |
| LIXINC Part # | ERJ-U0XF2742Y |
| ထုတ်လုပ်သူ | Panasonic |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 27.4K OHM 1% 1/32W 01005 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | ERJ-U0XF2742Y PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | ERJ-U0XF2742Y |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Panasonic |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Panasonic |
| စီးရီး: | ERJ-U0X |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 27.4 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.03W, 1/32W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Anti-Sulfur |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±200ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 125°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 01005 (0402 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 01005 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.006" (0.15mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RK73H2BTTD2744F | RES 2.74M OHM 1% 1/4W 1206 | 960 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC0603FR-0721R5L | RES SMD 21.5 OHM 1% 1/10W 0603 | 130413 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC2010FK-0762RL | RES SMD 62 OHM 1% 3/4W 2010 | 934 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RMCP2010FT97K6 | RES 97.6K OHM 1% 1W 2010 | 804 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW12106R19FKEAHP | RES SMD 6.19 OHM 1% 3/4W 1210 | 976 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SDR03EZPJ220 | RES SMD 22 OHM 5% 0.3W 0603 | 4316 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW12069R09FNEA | RES SMD 9.09 OHM 1% 1/4W 1206 | 928 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-P06D3300V | RES SMD 330 OHM 0.5% 1/2W 0805 | 843 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD1452D25 | RES 14.5K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 919 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1ETTP2321B50 | RES 2.32K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 937 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RMCF0402JT10R0 | RES 10 OHM 5% 1/16W 0402 | 2147484516 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WSHM28182L000FEA | RES 0.002 OHM 1% 7W 2818 | 5986 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT1206CRD0724R9L | RES SMD 24.9 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 833 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10938 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06102 | $0.06102 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။