အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | SDR03EZPJ220 |
| LIXINC Part # | SDR03EZPJ220 |
| ထုတ်လုပ်သူ | ROHM Semiconductor |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 22 OHM 5% 0.3W 0603 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | SDR03EZPJ220 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | SDR03EZPJ220 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | ROHM Semiconductor |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | ROHM Semiconductor |
| စီးရီး: | SDR03 |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 22 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±5% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.3W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Pulse Withstanding |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±200ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0603 (1608 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0603 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.022" (0.55mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| CRCW12069R09FNEA | RES SMD 9.09 OHM 1% 1/4W 1206 | 842 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-P06D3300V | RES SMD 330 OHM 0.5% 1/2W 0805 | 858 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD1452D25 | RES 14.5K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 819 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1ETTP2321B50 | RES 2.32K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 992 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RMCF0402JT10R0 | RES 10 OHM 5% 1/16W 0402 | 2147484576 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WSHM28182L000FEA | RES 0.002 OHM 1% 7W 2818 | 5922 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT1206CRD0724R9L | RES SMD 24.9 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 824 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73G2ATTD7681D | THICKFILM RESISTOR 0805 | 857 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73S2ATTD1052F | RES 10.5K OHM 1% 1/4W 0805 | 905 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD3001B05 | RES 3K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 939 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERA-3AED151V | RES SMD 150 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 20640 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73B2ATTD431J | RES 430 OHM 5% 1/4W 0805 | 3427 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RHC2512FT976R | RES 976 OHM 1% 2W 2512 | 918 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 14477 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 5000 | $0.01000 | $50 |
| 10000 | $0.00897 | $89.7 |
| 25000 | $0.00823 | $205.75 |
| 50000 | $0.00773 | $386.5 |
| 125000 | $0.00762 | $952.5 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။