အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RS73F2ATTD2431C |
| LIXINC Part # | RS73F2ATTD2431C |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 2.43K OHM 0.25% 1/4W 0805 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RS73F2ATTD2431C PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RS73F2ATTD2431C |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RS73 |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 2.43 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.25% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.25W, 1/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±25ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0805 (2012 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0805 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.024" (0.60mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RMCF0603JT2R20 | RES 2.2 OHM 5% 1/10W 0603 | 4045 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WR12W8R25FTL | RES 8.25 OHM 1% 1/4W 1206 | 822 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT1206DRD07246RL | RES SMD 246 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 930 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF1206BTC820K | RES 820K OHM 0.1% 1/3W 1206 | 857 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| HV73V2BTTD3093D | RES 309K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 864 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73S1ETTP1782F | RES 17.8K OHM 1% 1/8W 0402 | 980 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERA-3ARB1211V | RES SMD 1.21KOHM 0.1% 1/10W 0603 | 869 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-PB6B6191V | RES SMD 6.19K OHM 0.1% 1/4W 0805 | 5367 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW080576K8BETY | RES 76.8K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 812 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0805BRC0711KL | RES SMD 11K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 891 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG3216N-1742-B-T5 | RES SMD 17.4K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 824 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC0805JR-0756RL | RES SMD 56 OHM 5% 1/8W 0805 | 31959 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73P2BTTD180J | RES 18 OHM 5% 1/3W 1206 | 927 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10852 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09936 | $0.09936 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။