အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RG1608N-3740-B-T5 |
| LIXINC Part # | RG1608N-3740-B-T5 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Susumu |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 374 OHM 0.1% 1/10W 0603 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RG1608N-3740-B-T5 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RG1608N-3740-B-T5 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Susumu |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Susumu |
| စီးရီး: | RG |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 374 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±0.1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.1W, 1/10W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±10ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0603 (1608 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0603 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.020" (0.50mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RMCP2010FT43K0 | RES 43K OHM 1% 1W 2010 | 953 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCP0603W24R0GS2 | RES SMD 24 OHM 2% 1.5W 0603 | 819 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG1608P-2370-W-T1 | RES SMD 237 OHM 0.05% 1/10W 0603 | 869 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73S1JTTD3322F | RES 33.2K OHM 1% 1/5W 0603 | 943 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-H2RD7500X | RES 750 OHM 0.5% 1/10W 0402 | 815 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AR0402FR-07180KL | RES SMD 180K OHM 1% 1/16W 0402 | 972 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ESR03EZPJ300 | RES SMD 30 OHM 5% 1/4W 0603 | 2845 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RV2512JK-0710ML | RES SMD 10M OHM 5% 1W 2512 | 943 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD5100D100 | RES 510 OHM 0.5% 1/4W 1210 | 998 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCR006YRTF2001 | RES SMD 2K OHM 1% 1/20W 0201 | 813 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT0603DRD078K66L | RES SMD 8.66KOHM 0.5% 1/10W 0603 | 987 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CSR0603JTR150 | RES 0.15 OHM 5% 1/8W 0603 | 815 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73S2ATTD2941D | RES 2.94K OHM 0.5% 1/4W 0805 | 876 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10984 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.18154 | $0.18154 |
| 5000 | $0.18154 | $907.7 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။