အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | AA0603FR-07287KL |
| LIXINC Part # | AA0603FR-07287KL |
| ထုတ်လုပ်သူ | Yageo |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 287K OHM 1% 1/10W 0603 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | AA0603FR-07287KL PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | AA0603FR-07287KL |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Yageo |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Yageo |
| စီးရီး: | AA |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 287 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.1W, 1/10W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±150ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0603 (1608 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0603 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.022" (0.55mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| ERA-3VRB4701V | RES 4.7K OHM 0.1% 1/8W 0603 | 937 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW040228R7FKEDHP | RES SMD 28.7 OHM 1% 1/5W 0402 | 828 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD3602C10 | RES 36K OHM 0.25% 1/16W 0603 | 999 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW060320R0BEEN | RES 20 OHM 0.1% 1/8W 0603 | 885 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73F2BTTD19R1C | RES 19.1 OHM 0.25% 1/3W 1206 | 828 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD3051B05 | RES 3.05K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 845 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H2BRTTD1211F | RES 1.21K OHM 1% 1/4W 1206 | 10864 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW0805392RFHEAP | RES SMD 392 OHM 1% 1/8W 0805 | 883 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73G2ATTD30R0D | RES 30 OHM 0.5% 1/4W 0805 | 885 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CPF0603F4R02C1 | RES SMD 4.02 OHM 1% 1/16W 0603 | 810 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73F2BTTD6653C | RES 665K OHM 0.25% 1/3W 1206 | 893 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD1101D100 | RES 1.1K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 984 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD5232F100 | RES 52.3K OHM 1% 1/4W 1206 | 898 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10804 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01282 | $0.01282 |
| 5000 | $0.01223 | $61.15 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။