အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | PLT1206Z5970LBTS |
| LIXINC Part # | PLT1206Z5970LBTS |
| ထုတ်လုပ်သူ | Vishay |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 597 OHM 0.01% 0.4W 1206 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | PLT1206Z5970LBTS PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | PLT1206Z5970LBTS |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Vishay |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Vishay |
| စီးရီး: | PLT |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 597 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±0.01% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.4W, 2/5W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±5ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 125°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 1206 (3216 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 1206 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.033" (0.84mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| ERA-2AEB5492X | RES SMD 54.9KOHM 0.1% 1/16W 0402 | 32494 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73F2ATTD1050C | RES 105 OHM 0.25% 1/4W 0805 | 960 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW25124R99FKEG | RES SMD 4.99 OHM 1% 1W 2512 | 957 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD42R2F25 | RES 42.2 OHM 1% 1/4W 1206 | 961 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW08054K02FKEA | RES SMD 4.02K OHM 1% 1/8W 0805 | 997 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD1930F100 | RES 193 OHM 1% 1/8W 0805 | 801 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1ETTP7871D50 | RES 7.87K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 951 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD5490B50 | RES 549 OHM 0.1% 1/16W 0603 | 802 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD50R5C25 | RES 50.5 OHM 0.25% 1/10W 0603 | 878 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WSL20108L000FEB18 | RES 0.008 OHM 1% 1W 2010 | 959 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD9762F50 | RES 97.6K OHM 1% 1/8W 0805 | 891 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WK73R2HTTE8061F | RES 8.06K OHM 1% 1W 2010 | 835 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73S2ETTD4121F | RES 4.12K OHM 1% 1/2W 1210 | 802 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10874 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $6.75200 | $6.752 |
| 100 | $6.75200 | $675.2 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။