အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RNCF0805BTC7K32 |
| LIXINC Part # | RNCF0805BTC7K32 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Stackpole Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 7.32K OHM 0.1% 1/8W 0805 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RNCF0805BTC7K32 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RNCF0805BTC7K32 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Stackpole Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Stackpole Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RNCF |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 7.32 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.125W, 1/8W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200 |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±50ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0805 (2012 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0805 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.026" (0.65mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| CRCW0805180RJNEA | RES SMD 180 OHM 5% 1/8W 0805 | 886 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RMCF0402FT249K | RES 249K OHM 1% 1/16W 0402 | 2147484570 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW06031K10FHEAP | RES SMD 1.1K OHM 1% 1/10W 0603 | 899 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ESR10EZPF2372 | RES SMD 23.7K OHM 1% 0.4W 0805 | 860 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RMCP2010FT22K0 | RES 22K OHM 1% 1W 2010 | 860 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD2291B05 | RES 2.29K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 900 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD9102B05 | RES 91K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 954 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW060326K1FKEA | RES SMD 26.1K OHM 1% 1/10W 0603 | 3988 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN12F31R6CT5-25 | RES SMD 31.6 OHM 1% 1/8W 1206 | 964 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H2ATTD5764F | RES 5.76M OHM 1% 1/4W 0805 | 963 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW25123K16FKEG | RES SMD 3.16K OHM 1% 1W 2512 | 2209 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD4592D50 | RES 45.9K OHM 0.5% 1/16W 0603 | 946 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCS080510R2FKEA | RES SMD 10.2 OHM 1% 0.4W 0805 | 876 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10994 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.05237 | $0.05237 |
| 5000 | $0.05237 | $261.85 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။