အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | ERJ-U02D10R5X |
| LIXINC Part # | ERJ-U02D10R5X |
| ထုတ်လုပ်သူ | Panasonic |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | 0402 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 10 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | ERJ-U02D10R5X PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | ERJ-U02D10R5X |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Panasonic |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Panasonic |
| စီးရီး: | ERJ-U02 |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 10.5 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±0.5% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.1W, 1/10W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±200ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0402 (1005 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0402 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.016" (0.40mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| ERJ-2RKF8252X | RES SMD 82.5K OHM 1% 1/10W 0402 | 867 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD30R5B25 | RES 30.5 OHM 0.1% 1/4W 1210 | 997 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRGH1206J8M2 | RES SMD 8.2M OHM 5% 1/2W 1206 | 831 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-S06F2492V | RES SMD 24.9K OHM 1% 1/8W 0805 | 923 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD3882D100 | RES 38.8K OHM 0.5% 1/4W 1210 | 931 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD9310D50 | RES 931 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 841 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD56R9B25 | RES 56.9 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 911 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RMCF0402FT26R7 | RES 26.7 OHM 1% 1/16W 0402 | 847 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW0603732RBYCN | RES 732 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 953 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD12R4F50 | RES 12.4 OHM 1% 1/16W 0603 | 866 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AF0402FR-0749K9L | RES SMD 49.9K OHM 1% 1/16W 0402 | 18234 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCS06033R60JNEA | RES SMD 3.6 OHM 5% 1/4W 0603 | 984 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW1206330KJNEAC | RES 330K OHM 5% 1/4W 1206 | 828 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10911 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01540 | $0.0154 |
| 10000 | $0.01540 | $154 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။