အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RCV0805200KFKEA |
| LIXINC Part # | RCV0805200KFKEA |
| ထုတ်လုပ်သူ | Vishay / Dale |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 200K OHM 1% 1/8W 0805 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RCV0805200KFKEA PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RCV0805200KFKEA |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Vishay / Dale |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Vishay / Dale |
| စီးရီး: | RCV |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 200 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.125W, 1/8W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | High Voltage |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0805 (2012 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0805 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.020" (0.50mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| AT1206BRD0714K7L | RES SMD 14.7K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 954 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RMCF0805FT62R0 | RES 62 OHM 1% 1/8W 0805 | 5076 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RM12F9533CT | RES SMD 953K OHM 1% 1/4W 1206 | 40972 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73B1ETTP133J | RES 13K OHM 5% 1/10W 0402 | 3217 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0402DRD072K49L | RES SMD 2.49KOHM 0.5% 1/16W 0402 | 996 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RMCF0805FT60K4 | RES 60.4K OHM 1% 1/8W 0805 | 2147484572 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RP73D2A76R8BTG | RES SMD 76.8 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 809 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD36R5D25 | RES 36.5 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 956 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0603DTE15R4 | RES 15.4 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 838 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ETTD9201A25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 953 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC0805DR-07887KL | RES SMD 887K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 884 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1ETTP1490D25 | RES 149 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 877 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73G1JTTD7502F | RES 75K OHM 1% 1/5W 0603 | 969 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 11089 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.30000 | $0.3 |
| 5000 | $0.03259 | $162.95 |
| 10000 | $0.03041 | $304.1 |
| 25000 | $0.02889 | $722.25 |
| 50000 | $0.02830 | $1415 |
| 125000 | $0.02814 | $3517.5 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။