အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | WSL1206R1700FEB |
| LIXINC Part # | WSL1206R1700FEB |
| ထုတ်လုပ်သူ | Vishay / Dale |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 0.17 OHM 1% 1/4W 1206 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | WSL1206R1700FEB PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | WSL1206R1700FEB |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Vishay / Dale |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Vishay / Dale |
| စီးရီး: | WSL |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 170 mOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.25W, 1/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Metal Element |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±75ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -65°C ~ 170°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | - |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 1206 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.035" (0.89mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RN73H2ATTD7151B10 | RES 7.15K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 999 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CPF0603B34KE | RES SMD 34K OHM 0.1% 1/16W 0603 | 932 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-H3QJ1R0V | RES 1 OHM 5% 1/4W 0603 | 810 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0805BKE2K55 | RES 2.55K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 801 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC1206JR-074M3L | RES SMD 4.3M OHM 5% 1/4W 1206 | 8784 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-S08F34R8V | RES SMD 34.8 OHM 1% 1/4W 1206 | 991 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCT0603MC5112FP500 | RES 51.1K OHM 1% 0.15W 0603 | 803 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PTN1206E8162BST1 | RES SMD 81.6K OHM 0.1% 0.4W 1206 | 879 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M55342K06B20B0RTS | RES SMD 20K OHM 0.1% 0.15W 0705 | 877 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ETTD3442B50 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 969 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| KTR10EZPF8250 | RES SMD 825 OHM 1% 1/8W 0805 | 872 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT1206WRC071K18L | RES SMD 1.18KOHM 0.05% 1/4W 1206 | 921 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW201015R4FKEF | RES SMD 15.4 OHM 1% 3/4W 2010 | 928 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10834 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.35000 | $0.35 |
| 1000 | $0.35000 | $350 |
| 2000 | $0.34211 | $684.22 |
| 5000 | $0.33553 | $1677.65 |
| 10000 | $0.32762 | $3276.2 |
| 25000 | $0.31842 | $7960.5 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။