အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | TRR01MZPF3832 |
| LIXINC Part # | TRR01MZPF3832 |
| ထုတ်လုပ်သူ | ROHM Semiconductor |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 38.3K OHM 1% 1/16W 0402 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | TRR01MZPF3832 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | TRR01MZPF3832 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | ROHM Semiconductor |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | ROHM Semiconductor |
| စီးရီး: | TRR |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Not For New Designs |
| ခုခံမှု: | 38.3 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.063W, 1/16W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Anti-Sulfur |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0402 (1005 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0402 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.016" (0.40mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RCP2512B1K30JTP | RES SMD 1.3K OHM 5% 3.5W 2512 | 815 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCP1206W24R0GEB | RES SMD 24 OHM 2% 2.4W 1206 | 992 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RE0201DRE07120RL | RES SMD 120 OHM 0.5% 1/20W 0201 | 849 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC0402J822CS | RES 8.2K OHM 5% 1/32W 01005 | 956 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RL0402JR-070R091L | RES 0.091 OHM 5% 1/16W 0402 | 928 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD1320D25 | RES 132 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 928 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCP0603B27R0JWB | RES SMD 27 OHM 5% 1.5W 0603 | 932 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-1GNF38R3C | RES SMD 38.3 OHM 1% 1/20W 0201 | 31914 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCP2512W10R0JWB | RES SMD 10 OHM 5% 3.5W 2512 | 903 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPU060378K7AZEN00 | RES SMD 78.7K OHM 1/10W 0603 | 906 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD1200D100 | RES 120 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 863 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WK73S2ATTD1R58F | RES 1.58 OHM 1% 1W 0805 | 928 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ESR03EZPF1603 | RES SMD 160K OHM 1% 1/4W 0603 | 948 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 17451 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.16000 | $0.16 |
| 10000 | $0.01611 | $161.1 |
| 30000 | $0.01478 | $443.4 |
| 50000 | $0.01389 | $694.5 |
| 100000 | $0.01367 | $1367 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။