အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | M55342E12B158ERTS |
| LIXINC Part # | M55342E12B158ERTS |
| ထုတ်လုပ်သူ | Vishay / Dale |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 158K OHM 1% 1/10W 0603 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | M55342E12B158ERTS PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | M55342E12B158ERTS |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Vishay / Dale |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Vishay / Dale |
| စီးရီး: | Military, MIL-PRF-55342, RM0603 |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 158 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.1W, 1/10W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Military, Non-Inductive |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±25ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 150°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0603 (1608 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0603 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.033" (0.84mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | R (0.01%) |
| CRCW06031R02FKEAHP | RES SMD 1.02 OHM 1% 1/3W 0603 | 981 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW08051K07FKEBC | RES 1.07K OHM 1% 1/8W 0805 | 961 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC0603F1R0CS | RES 1 OHM 1% 1/20W 0201 | 801 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-UP3D1373V | RES 137K OHM 0.5% 1.4W 0603 | 970 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC0402F270CS | RES 27 OHM 1% 1/32W 01005 | 860 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ESR03EZPJ132 | RES SMD 1.3K OHM 5% 1/4W 0603 | 4979 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD8201B10 | RES 8.2K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 849 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M55342E06B169BRTS | RES SMD 169K OHM 0.1% 0.15W 0705 | 906 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCP0603B560RJET | RES SMD 560 OHM 5% 1.5W 0603 | 886 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD48R7C25 | RES 48.7 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 992 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCS04020D6201DE000 | RES 6.2K OHM 0.5% 1/10W 0402 | 975 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD1403B50 | RES 140K OHM 0.1% 1/16W 0603 | 982 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73G1JTTD5762C | RES 57.6K OHM 0.25% 1/5W 0603 | 851 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10963 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $6.61520 | $6.6152 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။