အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RMCF0603FT1M10 |
| LIXINC Part # | RMCF0603FT1M10 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Stackpole Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 1.1M OHM 1% 1/10W 0603 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RMCF0603FT1M10 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RMCF0603FT1M10 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Stackpole Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Stackpole Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RMCF |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 1.1 MOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.1W, 1/10W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200 |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±200ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0603 (1608 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0603 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.022" (0.55mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| 355011KFT | RES 3550 11K 1% | 2922 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ATTD1010F50 | RES 101 OHM 1% 1/8W 0805 | 873 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD4811D25 | RES 4.81K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 963 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD1671B50 | RES 1.67K OHM 0.1% 1/16W 0603 | 853 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD4930A25 | RES 493 OHM 0.05% 1/10W 0603 | 823 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-8RSJR18V | RES 0.18 OHM 5% 1/4W 1206 | 48086 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-H3EF84R5V | RES 84.5 OHM 1% 1/6W 0603 | 940 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-PB6D6650V | RES SMD 665 OHM 0.5% 1/4W 0805 | 914 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ATTD7410D50 | RES 741 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 955 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1ETTP5901B10 | RES 5.9K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 893 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG2012V-3481-W-T1 | RES SMD 3.48KOHM 0.05% 1/8W 0805 | 889 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD67R3F100 | RES 67.3 OHM 1% 1/4W 1206 | 892 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW060311K5FHTA | RES 11.5K OHM 1% 1/10W 0603 | 972 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 19418 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 5000 | $0.00299 | $14.95 |
| 10000 | $0.00260 | $26 |
| 25000 | $0.00228 | $57 |
| 50000 | $0.00209 | $104.5 |
| 125000 | $0.00205 | $256.25 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။