အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | PAT0603E5970BST1 |
| LIXINC Part # | PAT0603E5970BST1 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Vishay |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 597 OHM 0.1% 0.15W 0603 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | PAT0603E5970BST1 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | PAT0603E5970BST1 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Vishay |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Vishay |
| စီးရီး: | PAT |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 597 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±0.1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.15W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±25ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0603 (1608 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0603 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.018" (0.46mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RN73H1JTTD8561F25 | RES 8.56K OHM 1% 1/10W 0603 | 898 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCP0505B360RGTP | RES SMD 360 OHM 2% 1.4W 0505 | 828 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73G1JTTD34R8F | RES 34.8 OHM 1% 1/10W 0603 | 833 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RMCF2512FT1R50 | RES 1.5 OHM 1% 1W 2512 | 3657 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PTN1206E5903BST1 | RES SMD 590K OHM 0.1% 0.4W 1206 | 884 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 3521130KFT | RES SMD 130K OHM 1% 2W 2512 | 4058 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AA1206FR-072KL | RES SMD 2K OHM 1% 1/4W 1206 | 958 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCWL2512R180JNEA | RES 0.18 OHM 5% 1W 2512 | 920 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCP1206B240RJWB | RES SMD 240 OHM 5% 2.4W 1206 | 838 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RP73PF1J243RBTDF | RES SMD 243 OHM 0.1% 1/6W 0603 | 1558 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73P2ETTD3481F | RES 3.48K OHM 1% 1/2W 1210 | 985 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73P2ATTD2203F | RES 220K OHM 1% 1/4W 0805 | 931 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CPF0402B97R6E | RES 97.6 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 983 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10884 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.29700 | $0.297 |
| 1000 | $0.29700 | $297 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။