အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RT0805CRB0713K3L |
| LIXINC Part # | RT0805CRB0713K3L |
| ထုတ်လုပ်သူ | Yageo |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 13.3KOHM 0.25% 1/8W 0805 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RT0805CRB0713K3L PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 12 - Apr 16 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RT0805CRB0713K3L |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Yageo |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Yageo |
| စီးရီး: | RT |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 13.3 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.25% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.125W, 1/8W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | - |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±10ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0805 (2012 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0805 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.024" (0.60mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RT1206FRD07180RL | RES SMD 180 OHM 1% 1/4W 1206 | 953 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW080575R0FETA | RES 75 OHM 1% 1/8W 0805 | 853 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD77R7A25 | RES 77.7 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 851 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD4300A10 | RES 430 OHM 0.05% 1/4W 1206 | 892 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| HV73V2BTTD124J | RES 120K OHM 5% 1/4W 1206 | 924 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD5492F10 | RES 54.9K OHM 1% 1/10W 0603 | 961 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H1HTTC3000D | RES 300 OHM 0.5% 1/20W 0201 | 920 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AC0603FR-07249RL | RES SMD 249 OHM 1% 1/10W 0603 | 3599 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD73R2D10 | RES 73.2 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 912 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73G1JTTD2320F | RES 232 OHM 1% 1/5W 0603 | 877 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0805DRD07210KL | RES SMD 210K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 901 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| KTR10EZPF8060 | RES SMD 806 OHM 1% 1/8W 0805 | 10626 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M55342E12B150DRWS | RES SMD 150 OHM 1% 1/10W 0603 | 876 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10801 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11386 | $0.11386 |
| 5000 | $0.11386 | $569.3 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။