အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | PHP00603E5420BST1 |
| LIXINC Part # | PHP00603E5420BST1 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Vishay |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 542 OHM 0.1% 3/8W 0603 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | PHP00603E5420BST1 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | PHP00603E5420BST1 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Vishay |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Vishay |
| စီးရီး: | PHP |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 542 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±0.1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.375W, 3/8W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Flame Proof, Moisture Resistant, Safety |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±25ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0603 (1608 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0603 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.020" (0.51mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| MCU08050D1332BP500 | RES SMD 13.3K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 822 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT0603DRD0768K1L | RES SMD 68.1KOHM 0.5% 1/10W 0603 | 911 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WSLP12061L500FEA | RES 0.0015 OHM 1% 1W 1206 | 913 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT1206BRE07178RL | RES SMD 178 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 824 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG732BTTD120M | RES 12 OHM 20% 1/3W 1206 | 971 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD31R6B25 | RES 31.6 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 805 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCP2512W39R0JEA | RES SMD 39 OHM 5% 3.5W 2512 | 900 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ESR25JZPF1302 | RES SMD 13K OHM 1% 2/3W 1210 | 967 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW020135K7FNED | RES SMD 35.7K OHM 1% 1/20W 0201 | 10453 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT2512FKE07220KL | RES SMD 220K OHM 1% 3/4W 2512 | 849 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MLF12DTE49R9 | RES 49.9 OHM 0.5% 1/2W MELF 0207 | 814 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW0805210RBETA | RES 210 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 974 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD5170C10 | RES 517 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 975 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10937 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.59850 | $0.5985 |
| 1000 | $0.59850 | $598.5 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။