အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RMCF0402FT7K87 |
| LIXINC Part # | RMCF0402FT7K87 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Stackpole Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 7.87K OHM 1% 1/16W 0402 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RMCF0402FT7K87 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RMCF0402FT7K87 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Stackpole Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Stackpole Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RMCF |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 7.87 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.063W, 1/16W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200 |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0402 (1005 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0402 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.016" (0.40mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| AA0603FR-0759KL | RES SMD 59K OHM 1% 1/10W 0603 | 930 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ETTD1260B50 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 810 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW080510R0DKEAP | RES SMD 10 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 982 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW120624K9FKEC | RES SMD 24.9K OHM 1% 1/4W 1206 | 895 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG2012V-912-W-T5 | RES SMD 9.1K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 851 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AC2512FK-0784K5L | RES SMD 84.5K OHM 1% 1W 2512 | 938 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-S1TJ150U | RES SMD 15 OHM 5% 1W 2512 | 949 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCU08050C1652FP500 | RES 16.5K OHM 1% 1/5W 0805 | 991 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD6493B50 | RES 649K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 992 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF1206BTC24K9 | RES 24.9K OHM 0.1% 1/3W 1206 | 978 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-2GEJ821X | RES SMD 820 OHM 5% 1/10W 0402 | 215522 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| Y1121909R000T9R | RES SMD 909OHM 0.01% 1/4W J LEAD | 803 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73B1FRTTBL244J | RES 240K OHM 5% 1/32W 1005 | 920 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 62263 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 10000 | $0.00156 | $15.6 |
| 30000 | $0.00137 | $41.1 |
| 50000 | $0.00126 | $63 |
| 100000 | $0.00123 | $123 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။