အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RK73H3ATTE26R1D |
| LIXINC Part # | RK73H3ATTE26R1D |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 26.1 OHM 0.5% 1W 2512 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RK73H3ATTE26R1D PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RK73H3ATTE26R1D |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RK73H |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 26.1 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±0.5% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 1W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 2512 (6432 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 2512 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.028" (0.70mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RP73D2A187RBTDF | RES SMD 187 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 816 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT0402DRD07301RL | RES SMD 301 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 828 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD4072A05 | RES 40.7K OHM 0.05% 1/10W 0603 | 804 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD5601A05 | RES 5.6K OHM 0.05% 1/10W 0603 | 889 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT1210CRD074K32L | RES SMD 4.32KOHM 0.25% 1/4W 1210 | 894 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WK73R2ATTD7873F | RES 787K OHM 1% 3/4W 0805 | 939 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD1203B25 | RES 120K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 830 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-PA3D31R6V | RES SMD 31.6 OHM 0.5% 1/4W 0603 | 819 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC0201FR-071K1L | RES SMD 1.1K OHM 1% 1/20W 0201 | 9013 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW12061M47FKEB | RES SMD 1.47M OHM 1% 1/4W 1206 | 876 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-PA2F40R2X | RES SMD 40.2 OHM 1% 1/5W 0402 | 851 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW120637K4BYEA | RES 37.4K OHM 0.1% 2/5W 1206 | 996 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PE0603DRF470R05L | RES 0.05 OHM 0.5% 0.4W 0603 | 911 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10951 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.13090 | $0.1309 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။