အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RN73C1J21K5BTG |
| LIXINC Part # | RN73C1J21K5BTG |
| ထုတ်လုပ်သူ | TE Connectivity AMP Connectors |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 21.5KOHM 0.1% 1/16W 0603 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RN73C1J21K5BTG PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RN73C1J21K5BTG |
| အမှတ်တံဆိပ်: | TE Connectivity AMP Connectors |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | TE Connectivity AMP Connectors |
| စီးရီး: | RN73, Holsworthy |
| အထုပ်: | Strip |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 21.5 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.063W, 1/16W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | - |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±10ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0603 (1608 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0603 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.022" (0.55mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RN73H2BTTD17R4D50 | RES 17.4 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 857 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73S2BTTD42R2D | RES 42.2 OHM 0.5% 1/3W 1206 | 958 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CPF0805B113KE | RES 113 KOHM 0.1% 1/10W 0805 | 993 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0603DTC36K5 | RES 36.5K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 841 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ATTD6201D25 | RES 6.2K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 888 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC0603FR-071K3L | RES SMD 1.3K OHM 1% 1/10W 0603 | 412164 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT1210WRD07464KL | RES SMD 464K OHM 0.05% 1/4W 1210 | 984 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD1540C25 | RES 154 OHM 0.25% 1/10W 0603 | 937 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0402CRD076R98L | RES SMD 6.98OHM 0.25% 1/16W 0402 | 918 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CPF0402B19K6E1 | RES SMD 19.6KOHM 0.1% 1/16W 0402 | 1710 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD2431B05 | RES 2.43K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 986 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| Y1636400R000D9W | RES SMD 400 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 980 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H1JTTD1182D | RES 11.8K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 823 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10884 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.97472 | $0.97472 |
| 250 | $0.97472 | $243.68 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။