အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | TNPW1206226RBEEN |
| LIXINC Part # | TNPW1206226RBEEN |
| ထုတ်လုပ်သူ | Vishay / Dale |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 226 OHM 0.1% 2/5W 1206 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | TNPW1206226RBEEN PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | TNPW1206226RBEEN |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Vishay / Dale |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Vishay / Dale |
| စီးရီး: | TNPW e3 |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 226 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±0.1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.4W, 2/5W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±25ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 1206 (3216 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 1206 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.026" (0.65mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| 352112KFT | RES SMD 12K OHM 1% 2W 2512 | 14179 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CR1206-FX-4222ELF | RES SMD 42.2K OHM 1% 1/4W 1206 | 862 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AC2512JK-0727KL | RES SMD 27K OHM 5% 1W 2512 | 988 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RGC1206DTC17K8 | RES 17.8K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 910 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SMM02040D1300BB300 | RES 130 OHM 0.1% 1/4W MELF 0204 | 834 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0603DTE47K5 | RES 47.5K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 835 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0805CRE07390RL | RES SMD 390 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 995 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73S2BTTD88R7F | RES 88.7 OHM 1% 1/3W 1206 | 858 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0603WRD0729K4L | RES SMD 29.4K OHM 1/10W 0603 | 863 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERA-1AEB2610C | RES SMD 261 OHM 0.1% 1/20W 0201 | 967 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| IGBRB5000CJANCT5 | RES BACK CONTACT NI 5 OHM 5% 100 | 1749 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD4121D10 | RES 4.12K OHM 0.5% 1/4W 1210 | 844 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| D55342K07B4B12RWS | RES SMD 4.12K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 940 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10838 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.31050 | $0.3105 |
| 1000 | $0.31050 | $310.5 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။