အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | CRCW0201300KFKED |
| LIXINC Part # | CRCW0201300KFKED |
| ထုတ်လုပ်သူ | Vishay / Dale |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 300K OHM 1% 1/20W 0201 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | CRCW0201300KFKED PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | CRCW0201300KFKED |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Vishay / Dale |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Vishay / Dale |
| စီးရီး: | CRCW |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 300 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.05W, 1/20W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | - |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0201 (0603 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0201 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.011" (0.28mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| CRT1206-FZ-48R7ELF | RES SMD 48.7 OHM 1% 1/4W 1206 | 943 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD4750A25 | RES 475 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 804 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73C1J21KBTD | RES 21 KOHM 0.1% 1/16W 0603 | 890 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1ETTP6201F50 | RES 6.2K OHM 1% 1/16W 0402 | 838 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ETTD7773F25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 925 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0402BTE73K2 | RES 73.2K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 815 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0201DTC29K4 | RES 29.4K OHM 0.5% 1/32W 0201 | 923 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RMCP2010FT309R | RES 309 OHM 1% 1W 2010 | 929 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD87R6A25 | RES 87.6 OHM 0.05% 1/4W 1206 | 843 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RGC0402FTD4K75 | RES 4.75K OHM 1% 1/16W 0402 | 804 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SMM02040D6801DB300 | RES 6.8K OHM 0.5% 1/4W MELF 0204 | 867 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WSL2816R0190FEH | RES 0.019 OHM 1% 2W 2816 | 824 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD19R8C50 | RES 19.8 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 866 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10888 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02926 | $0.02926 |
| 10000 | $0.02793 | $279.3 |
| 30000 | $0.02653 | $795.9 |
| 50000 | $0.02599 | $1299.5 |
| 100000 | $0.02584 | $2584 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။