အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | PT1206FR-070R165L |
| LIXINC Part # | PT1206FR-070R165L |
| ထုတ်လုပ်သူ | Yageo |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 0.165 OHM 1% 1/4W 1206 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | PT1206FR-070R165L PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | PT1206FR-070R165L |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Yageo |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Yageo |
| စီးရီး: | PT |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 165 mOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.25W, 1/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±75ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 1206 (3216 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 1206 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.026" (0.65mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RT0603WRC07182RL | RES SMD 182 OHM 0.05% 1/10W 0603 | 942 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT0603CRD07750RL | RES SMD 750 OHM 0.25% 1/10W 0603 | 845 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0603BRD0740KL | RES 40K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 852 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD3741A10 | RES 3.74K OHM 0.05% 1/16W 0603 | 877 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AC0603JR-07510RL | RES SMD 510 OHM 5% 1/10W 0603 | 8659 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PLT1206Z1321LBTS | RES SMD 1.32KOHM 0.01% 0.4W 1206 | 837 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73C2A10R7BTD | RES 10.7 OHM 0.1% 1/10W 0805 | 902 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD9883C10 | RES 988K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 868 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H2BRTTD2492F | RES 24.9K OHM 1% 1/4W 1206 | 930 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-U1DF4122U | RES 41.2K OHM 1% 3/4W 2010 SMD | 861 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| HV73V2BTTD825G | RES 8.2M OHM 2% 1/4W 1206 | 811 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CR013651F | RES SMD 3.65K OHM 1% 1W 2512 | 911 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PLT0805Z2642LBTS | RES SMD 26.4KOHM 0.01% 1/4W 0805 | 905 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 12166 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.38000 | $0.38 |
| 5000 | $0.04739 | $236.95 |
| 10000 | $0.04523 | $452.3 |
| 25000 | $0.04333 | $1083.25 |
| 50000 | $0.04240 | $2120 |
| 125000 | $0.04157 | $5196.25 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။