အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | ERA-6AEB3833V |
| LIXINC Part # | ERA-6AEB3833V |
| ထုတ်လုပ်သူ | Panasonic |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 383K OHM 0.1% 1/8W 0805 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | ERA-6AEB3833V PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | ERA-6AEB3833V |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Panasonic |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Panasonic |
| စီးရီး: | ERA-6A |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 383 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.125W, 1/8W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200 |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±25ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0805 (2012 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0805 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.024" (0.60mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RC1206FR-07115RL | RES SMD 115 OHM 1% 1/4W 1206 | 4147 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0603BRB072K8L | RES SMD 2.8K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 981 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CSR0603FK30L0 | RES 0.03 OHM 1% 1/8W 0603 | 1871 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M55342H03B9E09RWS | RES SMD 9.09K OHM 1% 1/5W 1005 | 893 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD1651F50 | RES 1.65K OHM 1% 1/16W 0603 | 946 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ETTD8762B25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 830 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1ETTP48R1F25 | RES 48.1 OHM 1% 1/16W 0402 | 953 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ATTD3402A10 | RES 34K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 808 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD9090D100 | RES 909 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 807 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SR1206KR-7W820RL | RES 820 OHM 10% 1/2W 1206 | 801 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H2ATTD5904F | RES 5.9M OHM 1% 1/4W 0805 | 975 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW06031R10FNEA | RES SMD 1.1 OHM 1% 1/10W 0603 | 885 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW0805340RFKEA | RES SMD 340 OHM 1% 1/8W 0805 | 20119 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 15121 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.31000 | $0.31 |
| 5000 | $0.03749 | $187.45 |
| 10000 | $0.03499 | $349.9 |
| 25000 | $0.03451 | $862.75 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။