အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RN731JTTD2702B05 |
| LIXINC Part # | RN731JTTD2702B05 |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 27K OHM 0.1% 1/16W 0603 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RN731JTTD2702B05 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RN731JTTD2702B05 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RN73 |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Not For New Designs |
| ခုခံမှု: | 27 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.063W, 1/16W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±5ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0603 (1608 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0603 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.022" (0.55mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RN73H2ETTD9530D10 | RES 953 OHM 0.5% 1/4W 1210 | 945 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD2031B10 | RES 2.03K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 969 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SR0603JR-075K1L | RES 5.1K OHM 5% 1/10W 0603 | 864 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73F1JTTD5760D | RES 576 OHM 0.5% 1/5W 0603 | 868 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WK73R1ETTP4420F | RES 442 OHM 1% 1/3W 0402 | 843 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73G2ATTD1273D | RES 127K OHM 0.5% 1/4W 0805 | 827 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD2491C10 | RES 2.49K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 982 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0402DRD07137RL | RES SMD 137 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 800 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-U03F1960V | RES 196 OHM 1% 1/10W 0603 SMD | 939 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW080582K0FKEAC | RES 82K OHM 1% 1/8W 0805 | 999 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD2741D100 | RES 2.74K OHM 0.5% 1/16W 0603 | 972 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MMP100JR-430K | RES SMD 5% 1W MELF | 871 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73P2ETTD78R7F | RES 78.7 OHM 1% 1/2W 1210 | 972 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10848 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.50540 | $0.5054 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။