အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RS73G2ATTD1432C |
| LIXINC Part # | RS73G2ATTD1432C |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 14.3K OHM 0.25% 1/4W 0805 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RS73G2ATTD1432C PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RS73G2ATTD1432C |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RS73 |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 14.3 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.25% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.25W, 1/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±50ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0805 (2012 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0805 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.024" (0.60mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| SMF7270KJT | SMF 7W 270K 5% TAPED | 2052 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG1608N-1433-D-T5 | RES SMD 143K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 951 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RMCF0603FT7K50 | RES 7.5K OHM 1% 1/10W 0603 | 95129 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0805BTC4R99 | RES 4.99 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 883 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD2080B05 | RES 208 OHM 0.1% 1/16W 0603 | 959 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCG080510K0FKEA | RES SMD 10K OHM 1% 1/8W 0805 | 5125 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MMA02040C1201FB000 | RES 1.2K OHM 1% 2/5W MELF 0204 | 8315 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ATTD1061D50 | RES 1.06K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 981 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ATTD6571A10 | RES 6.57K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 973 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CPF1206B35K7E1 | RES SMD 35.7K OHM 0.1% 1/8W 1206 | 920 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRM1206-JW-752ELF | RES 7.5K OHM 5% 1/2W 1206 | 913 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD2941F25 | RES 2.94K OHM 1% 1/16W 0603 | 961 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RHC2512FT3R01 | RES 3.01 OHM 1% 2W 2512 | 807 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10806 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09936 | $0.09936 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။