အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RN73R2ETTD1743A10 |
| LIXINC Part # | RN73R2ETTD1743A10 |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RN73R2ETTD1743A10 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 12 - Apr 16 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RN73R2ETTD1743A10 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RN73R |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 174 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.05% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.25W, 1/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±10ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 1210 (3225 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 1210 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.028" (0.70mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RT1206DRE071K62L | RES SMD 1.62K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 827 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| P0402E8202BNT | P 0402 8202 B N TR | 845 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RMCF2512FT34R0 | RES 34 OHM 1% 1W 2512 | 897 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW080536R5FKEA | RES SMD 36.5 OHM 1% 1/8W 0805 | 15125 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0805CRE0734KL | RES SMD 34K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 961 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD3521B05 | RES 3.52K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 965 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ETTD3202A25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 970 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H2HTTE9093F | RES 909K OHM 1% 3/4W 2010 | 870 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| HV732BTTD395J | RES 3.9M OHM 5% 1/4W 1206 | 924 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MMF50SFRF12R | RES SMD 12 OHM 1% 1/2W MELF | 894 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CMB02070X1501GB200 | RES SMD 1.5K OHM 2% 1W 0207 | 3814 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0402BRB073K24L | RES SMD 3.24KOHM 0.1% 1/16W 0402 | 9331 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCU08050D6989BP100 | RES SMD 69.8 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 915 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10950 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.65170 | $0.6517 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။