အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | S2-0R1J3 |
| LIXINC Part # | S2-0R1J3 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Riedon |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 0.1 OHM 5% 1W 2615 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | S2-0R1J3 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | S2-0R1J3 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Riedon |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Riedon |
| စီးရီး: | S |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 100 mOhms |
| သည်းခံမှု: | ±5% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 1W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Wirewound |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | - |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 275°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 2615 J-Lead |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | - |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.260" L x 0.154" W (6.60mm x 3.90mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.142" (3.60mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| ERJ-U0XF34R8Y | RES 34.8 OHM 1% 1/32W 01005 | 839 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD9652F25 | RES 96.5K OHM 1% 1/4W 1206 | 881 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ESR25JZPF1004 | RES SMD 1M OHM 1% 2/3W 1210 | 956 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT0805DRD07118KL | RES SMD 118K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 886 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD5053F100 | RES 505K OHM 1% 1/10W 0603 | 962 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT1210BRD078K66L | RES SMD 8.66K OHM 0.1% 1/4W 1210 | 934 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCP1206W180RJWB | RES SMD 180 OHM 5% 2.4W 1206 | 959 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73G1ETTP53R6F | RES 53.6 OHM 1% 1/10W 0402 | 812 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SMM02040C4303FB300 | RES 430K OHM 1% 1/4W MELF 0204 | 907 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ATTD54R9F50 | RES 54.9 OHM 1% 1/8W 0805 | 983 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD2523C50 | RES 252K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 834 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG2012N-1543-W-T1 | RES SMD 154K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 876 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-U6RD1180V | RES 118 OHM 0.5% 1/8W 0805 SMD | 863 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10964 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.64800 | $0.648 |
| 600 | $0.64800 | $388.8 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။