အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | AR1206FR-072KL |
| LIXINC Part # | AR1206FR-072KL |
| ထုတ်လုပ်သူ | Yageo |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 2K OHM 1% 1/4W 1206 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | AR1206FR-072KL PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | AR1206FR-072KL |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Yageo |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Yageo |
| စီးရီး: | AR |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 2 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.25W, 1/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 1206 (3216 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 1206 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.026" (0.65mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| KTR25JZPJ302 | RES SMD 3K OHM 5% 1/3W 1210 | 928 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW12182R40FKEKHP | RES SMD 2.4 OHM 1% 1.5W 1218 | 4953 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73G2ATTD2153F | THICKFILM RESISTOR 0805 | 996 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD1502F100 | RES 15K OHM 1% 1/16W 0603 | 922 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ESR03EZPF5601 | RES SMD 5.6K OHM 1% 1/4W 0603 | 909 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD2711A05 | RES 2.71K OHM 0.05% 1/16W 0603 | 856 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0402DKE169K | RES 169K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 892 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD3481F25 | RES 3.48K OHM 1% 1/16W 0603 | 986 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| P0603K2260FNT | P 0603 K 2260 F N TR | 930 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RE1206FRE071K37L | RES SMD 1.37K OHM 1% 1/4W 1206 | 867 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| Y14870R08000F9W | RES 0.08 OHM 1% 1W 2512 | 963 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD7770D10 | RES 777 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 938 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RMCP2010FT35R7 | RES 35.7 OHM 1% 1W 2010 | 827 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10828 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09768 | $0.09768 |
| 5000 | $0.09324 | $466.2 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။