အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RN73R2ATTD4871B25 |
| LIXINC Part # | RN73R2ATTD4871B25 |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 4.87K OHM 0.1% 1/8W 0805 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RN73R2ATTD4871B25 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RN73R2ATTD4871B25 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RN73R |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 4.87 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.125W, 1/8W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±25ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0805 (2012 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0805 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.024" (0.60mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| 73L7R13J | RES 0.13 OHM 5% 1W 2512 | 824 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0402DTC49K9 | RES 49.9K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 871 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73B2BTTD121G | RES 120 OHM 2% 1/4W 1206 | 887 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WSLP0805R0500FEK | RES 0.05 OHM 1% 1/2W 0805 | 894 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW06031K13FKEAHP | RES SMD 1.13K OHM 1% 1/3W 0603 | 808 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73P2ATTD1473F | RES 147K OHM 1% 1/4W 0805 | 833 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD3442F100 | RES 34.4K OHM 1% 1/16W 0603 | 825 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG1005V-751-W-T5 | RES SMD 750 OHM 0.05% 1/16W 0402 | 929 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-H3ED2673V | RES 267K OHM 0.5% 1/6W 0603 | 819 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD18R7C25 | RES 18.7 OHM 0.25% 1/10W 0603 | 999 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73B1JRTTD123G | RES 12 KOHM 2% 1/10W 0603 | 913 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC0603FR-0741K2L | RES SMD 41.2K OHM 1% 1/10W 0603 | 203607 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW121042K2BETA | RES 42.2K OHM 0.1% 1/3W 1210 | 970 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 15860 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.42000 | $0.42 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။