အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | MCU08050D1001BP100 |
| LIXINC Part # | MCU08050D1001BP100 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Vishay / Beyschlag |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 1K OHM 0.1% 1/8W 0805 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | MCU08050D1001BP100 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | MCU08050D1001BP100 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Vishay / Beyschlag |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Vishay / Beyschlag |
| စီးရီး: | MCU - Precision |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 1 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.125W, 1/8W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Anti-Sulfur |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±25ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 125°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0805 (2012 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0805 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.022" (0.55mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| CRCW060333R2FKTC | RES SMD 33.2 OHM 1% 1/10W 0603 | 816 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ATTD1182F100 | RES 11.8K OHM 1% 1/8W 0805 | 889 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-U03F7683V | RES 768K OHM 1% 1/10W 0603 SMD | 883 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD1182A25 | RES 11.8K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 800 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1ETTP3302B25 | RES 33K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 822 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW0805470KFKTA | RES SMD 470K OHM 1% 1/8W 0805 | 858 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG3216V-6980-D-T5 | RES SMD 698 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 901 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ETTD2642C25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 816 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD1642B50 | RES 16.4K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 890 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-S1DF5233U | RES SMD 523K OHM 1% 3/4W 2010 | 893 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1ETTP2321C10 | RES 2.32K OHM 0.25% 1/16W 0402 | 879 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0603BRE0776K8L | RES SMD 76.8KOHM 0.1% 1/10W 0603 | 951 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD1041B25 | RES 1.04K OHM 0.1% 1/4W 1210 | 805 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 13881 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.72000 | $0.72 |
| 1000 | $0.18218 | $182.18 |
| 2000 | $0.18125 | $362.5 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။