အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | CRCW12067K15FKEB |
| LIXINC Part # | CRCW12067K15FKEB |
| ထုတ်လုပ်သူ | Vishay / Dale |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 7.15K OHM 1% 1/4W 1206 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | CRCW12067K15FKEB PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | CRCW12067K15FKEB |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Vishay / Dale |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Vishay / Dale |
| စီးရီး: | CRCW |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 7.15 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.25W, 1/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200 |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 1206 (3216 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 1206 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.024" (0.60mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RT0805WRC0722R6L | RES SMD 22.6 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 847 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AF0402DR-07100KL | RES SMD 100K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 807 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT1206WRB0733KL | RES SMD 33K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 892 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CR041625F | RES SMD 16.2M OHM 1% 1/2W 1210 | 874 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD5832A25 | RES 58.3K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 824 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0805DKE13K3 | RES 13.3K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 871 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD3403D25 | RES 340K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 859 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H2BRTTD3573F | RES 357K OHM 1% 1/4W 1206 | 849 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73G2BTTD1152C | RES 11.5K OHM 0.25% 1/3W 1206 | 818 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0603WRD0724KL | RES SMD 24K OHM 0.05% 1/10W 0603 | 843 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73G2ATTD1604F | RES 1.6M OHM 1% 1/4W 0805 | 999 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD14R2D50 | RES 14.2 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 823 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SR732ATTDR118F | CURRENT SENSE RESISTOR | 870 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10848 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00933 | $0.00933 |
| 20000 | $0.00891 | $178.2 |
| 30000 | $0.00818 | $245.4 |
| 50000 | $0.00769 | $384.5 |
| 100000 | $0.00757 | $757 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။