အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RN73R1ETTP8250D10 |
| LIXINC Part # | RN73R1ETTP8250D10 |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 825 OHM 0.5% 1/16W 0402 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RN73R1ETTP8250D10 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RN73R1ETTP8250D10 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RN73R |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 825 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±0.5% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.063W, 1/16W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±10ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0402 (1005 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0402 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.016" (0.40mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RK73H1JTTD6980D | RES 698 OHM 0.5% 1/8W 0603 | 896 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC1608F5R6CS | RES SMD 5.6 OHM 1% 1/10W 0603 | 874 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WSL20101L500FTA | RES 0.0015 OHM 1% 1/2W 2010 | 859 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD3570B10 | RES 357 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 964 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW0805412KFKTA | RES SMD 412K OHM 1% 1/8W 0805 | 839 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RQ73C2B1K62BTD | RES 1.62 KOHMS 0.1% 0.4W 1206 | 10771 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-PA2J391X | RES SMD 390 OHM 5% 1/5W 0402 | 13438 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRGH2512F267K | RES SMD 267K OHM 1% 2W 2512 | 994 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD2713D100 | RES 271K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 970 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-L06UF52MV | RES 0.052 OHM 1% 1/4W 0805 | 951 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0603WRB07374RL | RES SMD 374 OHM 0.05% 1/10W 0603 | 811 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD2081B25 | RES 2.08K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 884 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| D55342E07B301ARTS | RES SMD 301 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 985 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10959 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11040 | $0.1104 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။