အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | WK73R2ATTD2801F |
| LIXINC Part # | WK73R2ATTD2801F |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 2.8K OHM 1% 1W 0805 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | WK73R2ATTD2801F PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | WK73R2ATTD2801F |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | WK73R |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 2.8 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 1W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | Wide 0805 (2012 Metric), 0508 |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | - |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.026" (0.65mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RN73H2BTTD6573C25 | RES 657K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 803 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| D55342K07B46B4RWS | RES SMD 46.4K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 939 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AA0201FR-0724RL | RES SMD 24 OHM 1% 1/20W 0201 | 802 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD1170B05 | RES 117 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 855 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| KTR25JZPJ683 | RES SMD 68K OHM 5% 1/3W 1210 | 998 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-UP6J624V | RES 620K OHM 5% 1/2W 0805 | 928 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT1206CRB07300KL | RES SMD 300K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 1000 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG3216V-1181-P-T1 | RES SMD 1.18KOHM 0.02% 1/4W 1206 | 902 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-12SF2152U | RES SMD 21.5K OHM 1% 3/4W 2010 | 8743 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H2ERTTD1051F | RESISTOR ANTI SULFUR | 964 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0402DTC26R1 | RES 26.1 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 954 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT2512FKE07127KL | RES SMD 127K OHM 1% 3/4W 2512 | 983 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WSL25126L000DTA | RES 0.006 OHM 0.5% 1W 2512 | 822 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10847 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03622 | $0.03622 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။