အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RT0805CRD0756K2L |
| LIXINC Part # | RT0805CRD0756K2L |
| ထုတ်လုပ်သူ | Yageo |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 56.2KOHM 0.25% 1/8W 0805 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RT0805CRD0756K2L PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RT0805CRD0756K2L |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Yageo |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Yageo |
| စီးရီး: | RT |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 56.2 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.25% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.125W, 1/8W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | - |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±25ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0805 (2012 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0805 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.024" (0.60mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RCP0505W150RGEA | RES SMD 150 OHM 2% 1.4W 0505 | 894 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD5302F25 | RES 53K OHM 1% 1/8W 0805 | 836 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERA-2APB2432X | RES SMD 24.3KOHM 0.1% 1/16W 0402 | 2988 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPU06036K49AZEN00 | RES SMD 6.49K OHM 1/10W 0603 | 974 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CPF0402B80K6E | RES 80.6 KOHM 0.1% 1/16W 0402 | 955 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW12066R65FNTA | RES SMD 6.65 OHM 1% 1/4W 1206 | 863 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73G1JTTD3093D | RES 309K OHM 0.5% 1/5W 0603 | 867 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ATTD5423F25 | RES 542K OHM 1% 1/8W 0805 | 838 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF1206BKE165R | RES 165 OHM 0.1% 1/3W 1206 | 838 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW060312K3BEEA | RES 12.3K OHM 0.1% 1/8W 0603 | 995 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD8661B50 | RES 8.66K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 939 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD4423F10 | RES 442K OHM 1% 1/4W 1206 | 923 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73S2ETTD97R6D | RES 97.6 OHM 0.5% 1/2W 1210 | 818 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10879 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06583 | $0.06583 |
| 5000 | $0.06583 | $329.15 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။