အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RN73H2ETTD3050F25 |
| LIXINC Part # | RN73H2ETTD3050F25 |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 305 OHM 1% 1/4W 1210 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RN73H2ETTD3050F25 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RN73H2ETTD3050F25 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RN73H |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 305 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.25W, 1/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Metal Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±25ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 1210 (3225 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 1210 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.028" (0.70mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| CRCW251237R4FKEG | RES SMD 37.4 OHM 1% 1W 2512 | 995 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCF-25JR-15R | RES SMD 15 OHM 5% 1/4W MELF | 823 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-S08J362V | RES SMD 3.6K OHM 5% 1/4W 1206 | 869 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RQ73C1E165RBTD | RES 165 OHMS 0.1% 1/16W 0402 | 10882 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW08051K54BEEN | RES 1.54K OHM 0.1% 1/5W 0805 | 864 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW120611K0FKTA | RES SMD 11K OHM 1% 1/4W 1206 | 835 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73F2BTTD27R4D | RES 27.4 OHM 0.5% 1/3W 1206 | 894 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M55342E03B1E67RWS | RES SMD 1.67K OHM 1% 1/5W 1005 | 814 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73G1ETTP6651F | RES 6.65K OHM 1% 1/10W 0402 | 970 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WK73R2BTTD5112F | RES 51.1K OHM 1% 3/4W 1206 | 882 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCL122512K7FKEG | RES SMD 12.7K OHM 2W 2512 WIDE | 814 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RQ73C1J2K05BTD | RES 2.05 KOHMS 0.1% 0.15W 0603 | 10388 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H1ETTP3570D | RES 357 OHM 0.5% 1/10W 0402 | 825 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10949 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.20625 | $0.20625 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။