အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | HV73V2ATTD1333F |
| LIXINC Part # | HV73V2ATTD1333F |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 133K OHM 1% 1/4W 0805 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | HV73V2ATTD1333F PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | HV73V2ATTD1333F |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | HV73V |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 133 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.25W, 1/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, High Voltage, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0805 (2012 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0805 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.024" (0.60mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| TNPW060335K7BEEA | RES 35.7K OHM 0.1% 1/8W 0603 | 4584 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD1932F50 | RES 19.3K OHM 1% 1/10W 0603 | 907 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW25124R42FNTG | RES SMD 4.42 OHM 1% 1W 2512 | 828 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD16R2F25 | RES 16.2 OHM 1% 1/4W 1210 | 823 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PHP00603E1350BBT1 | RES SMD 135 OHM 0.1% 3/8W 0603 | 833 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MMB02070C3651FB700 | RES SMD 3.65K OHM 1% 1W 0207 | 991 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TLR2HDTE4L00F50 | RES 4M OHM 1% 1W 2010 | 824 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73S1ETTP155G | RES 1.5M OHM 2% 1/8W 0402 | 813 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| Y112113K3000B0R | RES SMD 13.3K OHM 0.16W 2512 | 991 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD1891F10 | RES 1.89K OHM 1% 1/10W 0603 | 991 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0805BTC23K2 | RES 23.2K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 816 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW121049K9FKEA | RES SMD 49.9K OHM 1% 1/2W 1210 | 927 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0805BKE102R | RES 102 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 801 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10900 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10706 | $0.10706 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။