အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RK73B2ATTD243G |
| LIXINC Part # | RK73B2ATTD243G |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 24K OHM 2% 1/4W 0805 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RK73B2ATTD243G PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RK73B2ATTD243G |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RK73B |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 24 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±2% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.25W, 1/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±200ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0805 (2012 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0805 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.024" (0.60mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RN73H2ETTD2371C50 | RES 2.37K OHM 0.25% 1/4W 1210 | 878 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW08059R76FNTA | RES SMD 9.76 OHM 1% 1/8W 0805 | 822 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| P0603Y1273BNTA | P 0603 Y 1273 B N TR100 | 872 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CPF0402B22R6E | RES 22.6 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 925 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-HP6J392V | RES 3.9K OHM 5% 1/2W 0805 | 963 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCP0505W1K00JEB | RES SMD 1K OHM 5% 1.4W 0505 | 920 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD1331D25 | RES 1.33K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 1000 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC0100FR-0710K7L | RES SMD 10.7K OHM 1% 1/32W 01005 | 833 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD86R6A25 | RES 86.6 OHM 0.05% 1/4W 1210 | 929 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H1ETTP4752D | RES 47.5K OHM 0.5% 1/10W 0402 | 944 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-S06F2701V | RES SMD 2.7K OHM 1% 1/8W 0805 | 945 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT1206CRB07340KL | RES SMD 340K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 995 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRT0805-BY-5621ELF | RES SMD 5.62KOHM 0.1% 1/8W 0805 | 939 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10866 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01224 | $0.01224 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။