အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RN73C1E3K01BTDF |
| LIXINC Part # | RN73C1E3K01BTDF |
| ထုတ်လုပ်သူ | TE Connectivity AMP Connectors |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 3.01KOHM 0.1% 1/16W 0402 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RN73C1E3K01BTDF PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RN73C1E3K01BTDF |
| အမှတ်တံဆိပ်: | TE Connectivity AMP Connectors |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | TE Connectivity AMP Connectors |
| စီးရီး: | RN73, Holsworthy |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 3.01 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.063W, 1/16W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | - |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±10ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0402 (1005 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0402 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.014" (0.35mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| PHP00603E2670BST1 | RES SMD 267 OHM 0.1% 3/8W 0603 | 900 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC2010FK-07887KL | RES SMD 887K OHM 1% 3/4W 2010 | 901 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0805CRC0791RL | RES SMD 91 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 989 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD18R7F25 | RES 18.7 OHM 1% 1/10W 0603 | 951 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD12R9F50 | RES 12.9 OHM 1% 1/10W 0603 | 891 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| Y14880R00900B9W | RES 0.009 OHM 0.1% 3W 3637 | 821 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD19R1C50 | RES 19.1 OHM 0.25% 1/4W 1210 | 849 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD1692C50 | RES 16.9K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 802 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG3216P-5622-B-T1 | RES SMD 56.2K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 930 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCS04021K60FKED | RES SMD 1.6K OHM 1% 1/5W 0402 | 10554 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-U1DF56R2U | RES 56.2 OHM 1% 3/4W 2010 SMD | 996 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0805DTE442R | RES 442 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 857 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD18R2D25 | RES 18.2 OHM 0.5% 1/4W 1210 | 970 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10900 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.39779 | $0.39779 |
| 1000 | $0.39779 | $397.79 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။