အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | CRCW080515K0JNEA |
| LIXINC Part # | CRCW080515K0JNEA |
| ထုတ်လုပ်သူ | Vishay / Dale |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 15K OHM 5% 1/8W 0805 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | CRCW080515K0JNEA PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | CRCW080515K0JNEA |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Vishay / Dale |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Vishay / Dale |
| စီးရီး: | CRCW |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 15 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±5% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.125W, 1/8W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200 |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±200ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0805 (2012 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0805 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.020" (0.50mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RCL121811K5FKEK | RES SMD 11.5K OHM 1W 1812 WIDE | 867 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AR03BTCX4700 | RES 470 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 10874 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC0603JR-0720ML | RES SMD 20M OHM 5% 1/10W 0603 | 6514 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M55342K06B1B00RT5 | RES SMD 1K OHM 0.1% 0.15W 0705 | 808 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW25124K30FKEGHP | RES SMD 4.3K OHM 1% 1.5W 2512 | 801 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| HV73V2ATTD1744F | RES 1.74M OHM 1% 1/4W 0805 | 852 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PE2512FKM070R06L | RES 0.06 OHM 1% 1W 2512 | 945 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73S1JTTD4220F | RES 422 OHM 1% 1/5W 0603 | 801 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73G2BTTD42R2D | RESISTOR THICK FILM 1206 | 912 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-3GEYJ510V | RES SMD 51 OHM 5% 1/10W 0603 | 335009 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW251215K0JNEH | RES SMD 15K OHM 5% 1W 2512 | 814 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD3013D25 | RES 301K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 933 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD2551C10 | RES 2.55K OHM 0.25% 1/4W 1210 | 817 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 13492 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 5000 | $0.00499 | $24.95 |
| 10000 | $0.00433 | $43.3 |
| 25000 | $0.00381 | $95.25 |
| 50000 | $0.00349 | $174.5 |
| 125000 | $0.00342 | $427.5 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။