အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RN73C1J42K2BTG |
| LIXINC Part # | RN73C1J42K2BTG |
| ထုတ်လုပ်သူ | TE Connectivity AMP Connectors |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 42.2KOHM 0.1% 1/16W 0603 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RN73C1J42K2BTG PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RN73C1J42K2BTG |
| အမှတ်တံဆိပ်: | TE Connectivity AMP Connectors |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | TE Connectivity AMP Connectors |
| စီးရီး: | RN73, Holsworthy |
| အထုပ်: | Strip |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 42.2 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.063W, 1/16W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | - |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±10ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0603 (1608 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0603 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.022" (0.55mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| SG73S1JTTD2150F | RES 215 OHM 1% 1/5W 0603 | 957 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD5112C50 | RES 51.1K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 957 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SM2615FTR750 | RES 0.75 OHM 1% 1W 2615 | 996 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW0805316RFKEAHP | RES SMD 316 OHM 1% 1/2W 0805 | 898 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SR733ATTE1R78F | CURRENT SENSE RESISTOR | 980 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0805DTE2K21 | RES 2.21K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 845 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERA-6VEB5602V | RES 56K OHM 0.1% 1/4W 0805 | 5278 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1ETTP1720D25 | RES 172 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 899 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CR2010-2W-8250FT | RES 825 OHM 1% 1/2W 2010 | 4857 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCP0603B18R0GEB | RES SMD 18 OHM 2% 1.5W 0603 | 830 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H1HTTC49R9F | RES 49.9 OHM 1% 1/20W 0201 | 151664 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCL121821K0FKEK | RES SMD 21K OHM 1W 1812 WIDE | 873 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73G2BTTD2401D | RES 2.4K OHM 0.5% 1/3W 1206 | 841 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10869 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.97472 | $0.97472 |
| 250 | $0.97472 | $243.68 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။